Platba

Můžete zaplatit následujícími způsoby:

 • Bankovním převodem - ZDARMA

Po vytvoření objednávky Vám přijde na email zpráva o jejím potvrzení spolu s údaji k platbě. Platbu provádíte posléze prostřednictvím Vašeho bankovnictví, je nutné správně zadat variabilní symbol, aby se platba spárovala s objednávkou.

  • Online platba kartou - ZDARMA

  Nejrychlejší způsob zaplacení online. Do rozhraní platební brány ComGate zadáte číslo karty, datum platnosti a CVC kód – tři čísla, která najdete v podpisovém proužku na zadní straně karty. Vše je zabezpečeno standardem 3D Secure, a tak budete nejspíš požádáni o zadání číselného kódu, který obdržíte SMSkou od své banky.

  • Okamžitá (online) platba bankovním převodem - ZDARMA

  Platba prostřednictvím internetového bankovnictví. Platební brána ComGate vás přesměruje do vašeho internetového bankovnictví, kam se přihlásíte jako obvykle a zde potvrdíte už připravený platební příkaz. 

                           

  Online platby pro nás zajišťuje platební brána ComGate. Poskytovatel služby, společnost ComGate Payments, a.s., je licencovaná Platební instituce působící pod dohledem České národní banky. Platby probíhající skrze platební bránu jsou plně zabezpečeny a veškeré informace jsou šifrovány.

  ComGate Payments, a.s.
  Gočárova třída 1754 / 48b, Hradec Králové
  E-mail: platby-podpora@comgate.cz
  Tel: +420 228 224 267

  Doprava

  • Zásilkovna (dodání na výdejní místo) - 69,- Kč

  Objdnávku si vyzvednete na Vámi zvoleném výdejním místě Zásilkovny.

  • WE|DO (dodání na adresu) - 118,- Kč

  Objednávka bude doručená na Vámi zadanou adresu. 

  • Osobní předání v Praze (po domluvě) - ZDARMA 

  Kdy zboží odesíláme 

  V případě platby bankovním převod zboží odesíláme do 1-2 pracovních dnů ode dne připsání platby na náš bankovní účet.

  V případě platby kartou je objednávka zaplacená ihned. Nečekáme na připsání platby a zboží odesíláme v průběhu 1-2 prac. dnů.